jpaul54

jpaul54
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 15 Sep 2017
80 63% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 15 Sep 2017
75 56% Osmosis Jones (2001) - Rated 15 Sep 2017
20 16% Friends with Benefits (2011) - Rated 15 Sep 2017
96 99% Inglourious Basterds (2009) - Rated 15 Sep 2017
92 94% Love Actually (2003) - Rated 15 Sep 2017
89 86% Beauty and the Beast (1991) - Rated 15 Sep 2017
85 78% The Kings of Summer (2013) - Rated 15 Sep 2017
88 83% Zombieland (2009) - Rated 15 Sep 2017
82 72% The Babadook (2014) - Rated 15 Sep 2017