Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jpims12

Cinema Addict - 1273 Film Ratings

Member Since: Sep 2, 2015

more Recent Ratings
87 87% Uncut Gems (2019) - May 27, 2020
94 98% A Taxi Driver (2017) - Apr 29, 2020
82 72% Train to Busan (2016) - Apr 27, 2020
90 94% Mother (2009) - Apr 27, 2020
71 45% The Nightingale (2019) - Apr 26, 2020
81 70% Watchmen (2019) - Apr 25, 2020
89 92% Barry (2018) - Apr 20, 2020
78 60% Devs (2020) - Apr 17, 2020
83 76% The Host (2006) - Apr 16, 2020
97 99% Parasite (2019) - Apr 14, 2020