jpotiiseries

Recent Ratings
Check out jpotiiseries's...
75 57% | Monty Python's Flying Circus (1969) - Feb 22, 2022 |
51 27% | Euphoria (2019) - Feb 22, 2022 |
52 30% | Sharp Objects (2018) - Jun 23, 2021 |
29 8% | The Best of Youth (2003) - Jun 23, 2021 |
19 5% | Neon Genesis Evangelion (1995) - Jun 23, 2021 |
81 72% | Gilmore Girls: A Year in the Life (2016) - Mar 17, 2021 |
85 84% | Succession (2018) - Mar 14, 2021 |
69 47% | I May Destroy You (2020) - Jan 29, 2021 |
66 45% | Chernobyl (2019) - Oct 14, 2020 |
70 50% | Normal People (2020) - Sep 15, 2020 |