jps_2

jps2
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2014
Location: Mar del Plata, Buenos Aires, Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 27 Jan 2014
100 96% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 Jan 2014
100 96% Paprika (2006) - Rated 27 Jan 2014
100 96% Apocalypse Now (1979) - Rated 27 Jan 2014
95 89% Everything Is Illuminated (2005) - Rated 27 Jan 2014
100 96% Revolver (2005) - Rated 27 Jan 2014
95 89% The Matrix (1999) - Rated 27 Jan 2014
95 89% Fight Club (1999) - Rated 27 Jan 2014
90 81% American Beauty (1999) - Rated 27 Jan 2014
90 81% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 27 Jan 2014