We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
jpst

Movie Buff - 104 Film Ratings

Member Since: Mar 13, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
82 68% The Mauritanian (2021) - Mar 13, 2021
63 16% Raya and the Last Dragon (2021) - Mar 13, 2021
52 4% Chaos Walking (2021) - Mar 13, 2021
86 76% Promising Young Woman (2020) - Mar 13, 2021
76 50% Tarzan (1999) - Mar 13, 2021
90 90% JFK (1991) - Mar 13, 2021
88 84% The Dark Knight (2008) - Mar 13, 2021
77 54% Room (2015) - Mar 13, 2021
90 90% The Graduate (1967) - Mar 13, 2021
65 20% Elysium (2013) - Mar 13, 2021