jrahll

jrahll
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 46% The Da Vinci Code (2006) - Rated 28 Aug 2009
75 58% Training Day (2001) - Rated 28 Aug 2009
60 30% Fletch (1985) - Rated 28 Aug 2009
70 46% 28 Days Later (2002) - Rated 28 Aug 2009
90 93% The Godfather (1972) - Rated 28 Aug 2009
60 30% Jumanji (1995) - Rated 28 Aug 2009
90 93% The Matrix (1999) - Rated 28 Aug 2009
65 38% Spider-Man (2002) - Rated 28 Aug 2009
90 93% Die Hard (1988) - Rated 28 Aug 2009
75 58% Monsters, Inc. (2001) - Rated 28 Aug 2009