jratcliff

jratcliff
Movie Buff - 456 Film Ratings
Member Since: 17 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 54 year old guy who loves TV.

more Recent Ratings

70 47% Altered States (1980) - Rated 17 Dec 2015
30 16% American Splendor (2003) - Rated 17 Dec 2015
20 8% Toys (1992) - Rated 17 Dec 2015
10 2% Spider-Man 2 (2004) - Rated 17 Dec 2015
60 36% Bad Santa (2003) - Rated 17 Dec 2015
60 36% The Day After Tomorrow (2004) - Rated 17 Dec 2015
90 76% Say Anything... (1989) - Rated 17 Dec 2015
70 47% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 17 Dec 2015
30 16% Spaceballs (1987) - Rated 17 Dec 2015
70 47% Speed (1994) - Rated 17 Dec 2015