jrclems

Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: Oct 19, 2020
Check out jrclems's...
92 41% | Never Been Kissed (1999) - Oct 19, 2020 |
89 27% | Thirteen Ghosts (2001) - Oct 19, 2020 |
95 55% | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Oct 19, 2020 |
98 73% | Jumanji (1995) - Oct 19, 2020 |
98 73% | Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Oct 19, 2020 |
94 48% | Shooter (2007) - Oct 19, 2020 |
89 27% | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Oct 19, 2020 |
98 73% | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Oct 19, 2020 |
98 73% | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Oct 19, 2020 |
93 46% | Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Oct 19, 2020 |