jrif

jrif
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: In the words of Professor Frink from the Simpsons: \"I would see that movie again and again and again and again and again... but not six times.\"

more Recent Ratings

40 31% The Godfather (1972) - Rated 25 Oct 2017
15 20% American Beauty (1999) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Forrest Gump (1994) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Good Will Hunting (1997) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Searching for Sugar Man (2012) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Contact (1997) - Rated 25 Oct 2017
30 27% Back to the Future Part III (1990) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Back to the Future Part II (1989) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Back to the Future (1985) - Rated 25 Oct 2017
100 68% Looper (2012) - Rated 25 Oct 2017