jrippke

jrippke
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2007
Location: Fayetteville, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% Ghostbusters II (1989) - Rated 26 Sep 2007
74 19% King Kong (2005) - Rated 26 Sep 2007
80 33% Ratatouille (2007) - Rated 26 Sep 2007
84 44% Clerks (1994) - Rated 26 Sep 2007
55 3% Charlie's Angels (2000) - Rated 26 Sep 2007
86 60% Groundhog Day (1993) - Rated 26 Sep 2007
80 33% Coach Carter (2005) - Rated 26 Sep 2007
87 63% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 26 Sep 2007
60 5% Fantasia (1940) - Rated 26 Sep 2007
30 0% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 26 Sep 2007