Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jrlaabs

Movie Buff - 102 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2018

Location: USA

Bio: I like horror and dramatic comedy
more Recent Ratings
91 75% Hereditary (2018) - Jan 28, 2019
95 92% Moonrise Kingdom (2012) - Jan 28, 2019
90 67% American Honey (2016) - Jul 18, 2018
90 67% Room 237 (2012) - Jun 28, 2018
89 59% Oculus (2014) - Jun 28, 2018
83 31% Dawn of the Dead (2004) - Jun 28, 2018
76 14% Wrong Turn (2003) - Jun 28, 2018
82 27% The Visit (2015) - Jun 28, 2018
98 97% Let Me In (2010) - Jun 28, 2018
96 95% The Babadook (2014) - Jun 28, 2018