jroeschley

jroeschley
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2015
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% American Beauty (1999) - Rated 29 Mar 2015
98 69% King Kong (2005) - Rated 29 Mar 2015
88 43% Mystic River (2003) - Rated 29 Mar 2015
100 88% Memento (2001) - Rated 29 Mar 2015
100 88% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 29 Mar 2015
96 66% The King's Speech (2010) - Rated 29 Mar 2015
100 88% The Pianist (2002) - Rated 29 Mar 2015
40 4% Lady in the Water (2006) - Rated 29 Mar 2015
80 18% Predator (1987) - Rated 29 Mar 2015
20 0% High School Musical (2006) - Rated 29 Mar 2015