jrs71991

jrs71991
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2014
Location: Bristol, CT, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Not much to talk about.

more Recent Ratings

100 84% Inside Out (2015) - Rated 20 Jun 2015
100 84% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 20 Jun 2015
100 84% Ex Machina (2015) - Rated 20 Jun 2015
100 84% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 20 Jun 2015
100 84% Jackie Brown (1997) - Rated 20 Jun 2015
100 84% In Bruges (2008) - Rated 20 Jun 2015
100 84% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 20 Jun 2015
16% Grown Ups (2010) - Rated 20 Jun 2015
45 38% Under the Cherry Moon (1986) - Rated 13 Dec 2014
100 84% A Separation (2011) - Rated 13 Dec 2014