Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
js285307

Flick Fan - 35 Film Ratings

Member Since: Jan 27, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out js285307's...
88 80% The Lighthouse (2019) - Feb 10, 2020
88 80% Blood Simple (1984) - Jan 27, 2020
98 98% The Godfather (1972) - Jan 27, 2020
95 94% Fargo (1996) - Jan 27, 2020
85 71% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 27, 2020
80 54% Parasite (2019) - Jan 27, 2020
90 85% 1917 (2019) - Jan 27, 2020
85 71% Apocalypto (2006) - Jan 27, 2020
80 54% The Passion of the Christ (2004) - Jan 27, 2020
83 64% Blade Runner 2049 (2017) - Jan 27, 2020