js_8

js8
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 17 Apr 2020
100 90% Barry Lyndon (1975) - Rated 17 Apr 2020
100 90% Under the Skin (2014) - Rated 17 Apr 2020
80 37% Crimson Peak (2015) - Rated 17 Apr 2020
95 75% Midsommar (2019) - Rated 17 Apr 2020
90 57% Hereditary (2018) - Rated 17 Apr 2020
90 57% The Lighthouse (2019) - Rated 17 Apr 2020
95 75% A Field in England (2013) - Rated 17 Apr 2020
100 90% The Witch (2016) - Rated 17 Apr 2020
90 57% Grizzly Man (2005) - Rated 17 Apr 2020