Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jsA7Lq

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Jul 4, 2020

more Recent Ratings
50 0% Train to Busan (2016) - Jul 04, 2020
80 0% Good Will Hunting (1997) - Jul 04, 2020
80 0% Zootopia (2016) - Jul 04, 2020
80 0% Schindler's List (1993) - Jul 04, 2020
80 0% The Imitation Game (2014) - Jul 04, 2020
80 0% Les Misérables (2012) - Jul 04, 2020
70 0% The Lego Movie (2014) - Jul 04, 2020
70 0% Night at the Museum (2006) - Jul 04, 2020
80 0% The Little Mermaid (1989) - Jul 04, 2020
80 0% Beauty and the Beast (1991) - Jul 04, 2020