jschumer3

jschumer3
Movie Buff - 327 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 50% Sleeping with the Enemy (1991) - Rated 01 Dec 2019
82 21% Hostiles (2017) - Rated 01 Dec 2019
87 62% Disconnect (2013) - Rated 21 Nov 2019
82 21% The Stanford Prison Experiment (2015) - Rated 20 Nov 2019
87 62% Mid90s (2018) - Rated 17 Nov 2019
85 39% Pain & Gain (2013) - Rated 16 Nov 2019
88 74% Quiz Show (1994) - Rated 16 Nov 2019
90 89% Enemy (2014) - Rated 16 Nov 2019
86 50% The Gift (2015) - Rated 12 Nov 2019
86 50% A Simple Favor (2018) - Rated 11 Nov 2019