jshaw

jshaw
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 10% Boyhood (2014) - Rated 22 Apr 2021
85 67% The Last Samurai (2003) - Rated 22 Apr 2021
78 21% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 22 Apr 2021
85 67% Mr. Robot (2015) - Rated 22 Apr 2021
75 15% Westworld (2016) - Rated 22 Apr 2021
85 67% Cinderella Man (2005) - Rated 22 Apr 2021
96 99% The Wire (2002) - Rated 22 Apr 2021
95 95% The Sopranos (1999) - Rated 22 Apr 2021
65 2% Donnie Brasco (1997) - Rated 22 Apr 2021
90 86% Parasite (2019) - Rated 22 Apr 2021