jsietsema

jsietsema
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2012
Location: East Lansing, MI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 70% The Exorcist (1973) - Rated 18 Apr 2012
75 70% Longtime Companion (1990) - Rated 18 Apr 2012
60 37% Itty Bitty Titty Committee (2007) - Rated 18 Apr 2012
90 98% Far from Heaven (2002) - Rated 18 Apr 2012
80 81% Slacker (1991) - Rated 18 Apr 2012
65 54% Wild in the Streets (1968) - Rated 18 Apr 2012
75 70% Doubt (2008) - Rated 18 Apr 2012
85 91% Last Night (1998) - Rated 18 Apr 2012
65 54% Dead Poets Society (1989) - Rated 20 Feb 2012
50 15% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 20 Feb 2012