jsk12

jsk12
Cinema Addict - 1086 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 30% Sons of Anarchy (2008) - Rated 26 Nov 2015
80 53% Dog Soldiers (2002) - Rated 26 Nov 2015
90 95% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 26 Nov 2015
85 81% The Stand (1994) - Rated 26 Nov 2015
75 30% The Hurricane (1999) - Rated 26 Nov 2015
80 53% The Basketball Diaries (1995) - Rated 26 Nov 2015
90 95% The Blue Planet (2001) - Rated 26 Nov 2015
85 81% MacGruber (2010) - Rated 26 Nov 2015
80 53% Bad Taste (1987) - Rated 26 Nov 2015
60 3% Norbit (2007) - Rated 26 Nov 2015