jsonickz

jsonickz
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% Always Outnumbered (1998) - Rated 05 Feb 2022
80 40% Black Snake Moan (2007) - Rated 05 Feb 2022
85 61% Casino (1995) - Rated 05 Feb 2022
75 35% Flight (2012) - Rated 04 Feb 2022
40 15% Riddick (2013) - Rated 04 Feb 2022
55 25% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 04 Feb 2022
85 61% Donnie Brasco (1997) - Rated 28 Jan 2020
85 61% Joker (2019) - Rated 28 Jan 2020
95 93% The Irishman (2019) - Rated 26 Jan 2020
85 61% Hereditary (2018) - Rated 08 Jan 2020