jspencev

jspencev
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 88% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 03 May 2017
92 75% Jackass (2000) - Rated 03 May 2017
85 55% Boiler Room (2000) - Rated 03 May 2017
88 63% Requiem for a Dream (2000) - Rated 02 May 2017
98 88% The Big Lebowski (1998) - Rated 02 Apr 2017
87 60% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Apr 2017
83 48% The Way Back (2010) - Rated 02 Apr 2017
92 75% After Hours (1985) - Rated 24 Mar 2017
92 75% Children of Men (2006) - Rated 24 Mar 2017
98 88% The Dark Knight (2008) - Rated 24 Mar 2017