jstanley2907

jstanley2907
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 54% Django Unchained (2012) - Rated 06 Mar 2018
88 54% Elvis (1979) - Rated 06 Mar 2018
100 98% Tombstone (1993) - Rated 06 Mar 2018
95 90% The Hateful Eight (2015) - Rated 06 Mar 2018
84 21% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 06 Mar 2018
90 72% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 06 Mar 2018
90 72% Stand by Me (1986) - Rated 06 Mar 2018
88 54% A Few Good Men (1992) - Rated 06 Mar 2018
85 34% The Bucket List (2007) - Rated 06 Mar 2018
85 34% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 06 Mar 2018