Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jsthf

Film Freak - 634 Film Ratings

Member Since: Sep 1, 2015

Location: USA

more Recent Ratings
71 40% Palm Springs (2020) - Mar 06, 2021
69 35% The Love Nest (1923) - Mar 05, 2021
78 58% Daydreams (1922) - Mar 04, 2021
81 65% The Cure (1917) - Mar 02, 2021
62 27% The Dig (2021) - Mar 01, 2021
54 22% Behind the Screen (1916) - Feb 27, 2021
68 34% The Count (1916) - Feb 26, 2021
66 31% The Lady from Shanghai (1947) - Feb 23, 2021
75 49% The 40-Year-Old Version (2020) - Feb 21, 2021
85 75% College (1927) - Feb 19, 2021