jthaumovies

jthaumovies
Movie Buff - 315 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 95% All That Jazz (1979) - Rated 11 Dec 2014
93 88% Cries and Whispers (1972) - Rated 10 Dec 2014
89 68% The Hours (2002) - Rated 10 Dec 2014
93 88% Mulholland Drive (2001) - Rated 28 Nov 2014
87 52% Interstellar (2014) - Rated 15 Nov 2014
89 68% Birdman (2014) - Rated 15 Nov 2014
81 21% Oculus (2014) - Rated 10 Nov 2014
89 68% The Kids Are All Right (2010) - Rated 10 Nov 2014
94 92% Magnolia (1999) - Rated 10 Nov 2014
91 78% Boogie Nights (1997) - Rated 02 Nov 2014