Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jtickle

Movie Buff - 442 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2017

Location: Australia

more Recent Ratings
83 47% Tenet (2020) - Aug 23, 2020
74 20% Kundun (1997) - Jul 29, 2020
77 30% Never Let Me Go (2010) - Jul 29, 2020
75 25% Proxima (2019) - Jul 29, 2020
80 39% The King of Staten Island (2020) - Jul 16, 2020
81 45% Family Romance, LLC (2019) - Jul 16, 2020
74 20% Clear History (2013) - May 24, 2020
65 9% Reality Bites (1994) - May 17, 2020
66 11% The Invitation (2015) - May 13, 2020
76 29% La isla mínima (2014) - May 13, 2020