juanynz

juanynz
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2019
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 25% The Lobster (2015) - Rated 14 Sep 2019
99 90% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 14 Sep 2019
67 15% Team America: World Police (2004) - Rated 14 Sep 2019
78 55% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 14 Sep 2019
76 45% Minority Report (2002) - Rated 14 Sep 2019
99 90% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Sep 2019
75 35% RoboCop (1987) - Rated 14 Sep 2019
50 5% Iron Man 2 (2010) - Rated 14 Sep 2019
80 65% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 14 Sep 2019
90 75% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 14 Sep 2019