jude19

jude19
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 17% Spirited Away (2001) - Rated 17 May 2020
20 17% Parasite (2019) - Rated 08 Apr 2020
30 37% True Grit (2010) - Rated 08 Apr 2020
100 98% Community (2009) - Rated 08 Apr 2020
3% I rymden finns inga känslor (2010) - Rated 27 Mar 2020
30 37% A Bigger Splash (2015) - Rated 25 Mar 2020
24 26% Stoker (2013) - Rated 25 Mar 2020
22 23% Collateral (2004) - Rated 25 Mar 2020
27 32% Enemy (2014) - Rated 25 Mar 2020
20 17% Room (2015) - Rated 25 Mar 2020