Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
judejfr

Movie Buff - 137 Film Ratings

Member Since: Nov 16, 2018

Location: UK

Bio: 19 year old film idiot from England. Follow me on Letterboxd! - https://letterboxd.com/judejfr/
more Recent Ratings
90 72% Mysterious Skin (2004) - Aug 01, 2019
100 89% The Silence of the Lambs (1991) - Feb 21, 2019
30 6% Crash (2005) - Feb 21, 2019
50 9% Velvet Buzzsaw (2019) - Feb 03, 2019
60 17% Amadeus (1984) - Feb 03, 2019
80 50% Can You Ever Forgive Me? (2018) - Feb 03, 2019
80 50% Ustav Republike Hrvatske (2016) - Feb 03, 2019
90 72% Chicago (2002) - Feb 03, 2019
55 10% Dunkirk (2017) - Jan 11, 2019
77 36% Get Out (2017) - Jan 11, 2019