juftis

juftis
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2014
Location: Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 74% The Revenant (2015) - Rated 28 Aug 2016
85 45% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 28 Aug 2016
85 45% Criminal (2016) - Rated 28 Aug 2016
85 45% Before We Go (2015) - Rated 28 Aug 2016
88 65% The Age of Adaline (2015) - Rated 28 Aug 2016
78 19% Victor Frankenstein (2015) - Rated 28 Aug 2016
87 61% The Big Short (2015) - Rated 28 Aug 2016
91 80% The Departed (2006) - Rated 28 Aug 2016
85 45% J. Edgar (2011) - Rated 28 Aug 2016
79 21% Moonwalkers (2015) - Rated 28 Aug 2016