juicestice

juicestice
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2008
Location: victoria, Canada
Bio: Eccentric.

more Recent Ratings

70 21% The Simpsons Movie (2007) - Rated 13 Jan 2011
60 2% The Spirit (2008) - Rated 13 Jan 2011
85 86% The Sting (1973) - Rated 13 Jan 2011
70 21% The Ugly Truth (2009) - Rated 13 Jan 2011
75 43% The Verdict (1982) - Rated 13 Jan 2011
70 21% The Water Horse: Legend of the Deep (2007) - Rated 13 Jan 2011
82 74% The Wrestler (2008) - Rated 13 Jan 2011
70 21% The Code (2009) - Rated 13 Jan 2011
72 30% Three Kings (1999) - Rated 13 Jan 2011
75 43% Tombstone (1993) - Rated 13 Jan 2011