juicyfruit

juicyfruit
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Libertarias (1996) - Rated 28 Jan 2016
83 25% Frances Ha (2013) - Rated 27 Jan 2016
95 90% Yi Yi (2000) - Rated 27 Jan 2016
85 45% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 27 Jan 2016
88 65% Akira (1988) - Rated 27 Jan 2016
90 75% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 27 Jan 2016
75 5% Branded to Kill (1967) - Rated 27 Jan 2016
95 90% Yojimbo (1961) - Rated 27 Jan 2016
85 45% Tout va bien (1972) - Rated 27 Jan 2016
85 45% Children of Men (2006) - Rated 27 Jan 2016