jujura

jujura
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 56% Joker (2019) - Rated 08 Oct 2019
80 85% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 23 Apr 2019
66 36% Captain Marvel (2019) - Rated 13 Apr 2019
72 68% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 27 Feb 2019
69 48% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 27 Feb 2019
77 79% Deadpool 2 (2018) - Rated 13 Jan 2019
79 82% Deadpool (2016) - Rated 13 Jan 2019
61 28% Venom (2018) - Rated 13 Jan 2019
58 23% The Island (2005) - Rated 14 Dec 2018
75 75% Coherence (2013) - Rated 29 Nov 2018