Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jukeskywalkr

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Feb 15, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jukeskywalkr's...
84 42% Mad Max: Fury Road (2015) - Feb 15, 2019
93 97% Pulp Fiction (1994) - Feb 15, 2019
89 68% Bad Times at the El Royale (2018) - Feb 15, 2019
89 68% Spider-Man: Homecoming (2017) - Feb 15, 2019
73 7% First Man (2018) - Feb 15, 2019
62 2% Hereditary (2018) - Feb 15, 2019
86 50% Deadpool 2 (2018) - Feb 15, 2019
87 55% Deadpool (2016) - Feb 15, 2019
91 78% Her (2013) - Feb 15, 2019
92 89% Annihilation (2018) - Feb 15, 2019