julSapiens

julsapiens
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 27 Aug 2021
Location: Turkey
Age: 21
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 93% Wild Strawberries (1957) - Rated 18 Nov 2023
62 56% Significant Other (2022) - Rated 16 Nov 2023
61 56% Under the Skin (2014) - Rated 16 Nov 2023
63 57% Radius (2017) - Rated 16 Nov 2023
67 62% Hereditary (2018) - Rated 16 Nov 2023
10 10% Cast Away (2000) - Rated 16 Nov 2023
2% Oldboy (2003) - Rated 16 Nov 2023
72 72% American History X (1998) - Rated 16 Nov 2023
34 18% American Beauty (1999) - Rated 16 Nov 2023
16 14% Crawl (2011) - Rated 22 Jul 2023