Julen_1986

julen1986
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2016
Location: Argentina

more Recent Ratings

Check out Julen_1986's...

67 29% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 03 May 2016
62 22% The Blair Witch Project (1999) - Rated 03 May 2016
80 67% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 03 May 2016
79 62% The Breakfast Club (1985) - Rated 03 May 2016
73 44% The Aura (2005) - Rated 03 May 2016
85 84% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 03 May 2016
40 8% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 03 May 2016
71 37% Empire Records (1995) - Rated 03 May 2016
72 41% Man on Fire (2004) - Rated 02 May 2016
80 67% 21 (2008) - Rated 02 May 2016