We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

julianald

julianald width="104" height="110"

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Feb 9, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

Check out julianald's...

96 29% Arrested Development (2003) - Feb 09, 2020
97 54% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Feb 09, 2020
100 95% Atlanta (2016) - Feb 09, 2020
92 4% Frasier (1993) - Feb 09, 2020
93 12% Friends (1994) - Feb 09, 2020
100 75% BoJack Horseman (2014) - Feb 09, 2020
96 20% Unbreakable Kimmy Schmidt (2015) - Feb 09, 2020
97 37% The Office (2005) - Feb 09, 2020
100 75% Community (2009) - Feb 09, 2020
100 75% Seinfeld (1989) - Feb 09, 2020