julianmoving

julianmoving
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 85% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 04 Feb 2018
76 15% Marnie (1964) - Rated 04 Feb 2018
78 30% Rosemary's Baby (1968) - Rated 04 Feb 2018
80 45% Her (2013) - Rated 04 Feb 2018
87 65% North by Northwest (1959) - Rated 04 Feb 2018
78 30% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 04 Feb 2018
75 5% The Post (2017) - Rated 04 Feb 2018
83 55% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 04 Feb 2018
95 95% Vertigo (1958) - Rated 04 Feb 2018
90 75% Casablanca (1942) - Rated 04 Feb 2018