julianurse55

julianurse55
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 22 Sep 2018
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

85 The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 22 Sep 2018
80 Junior (1994) - Rated 22 Sep 2018
100 Entrapment (1999) - Rated 22 Sep 2018
100 Million Dollar Baby (2004) - Rated 22 Sep 2018
95 Rocky II (1979) - Rated 22 Sep 2018
95 Philadelphia (1993) - Rated 22 Sep 2018
80 When Harry Met Sally... (1989) - Rated 22 Sep 2018
80 The Mummy Returns (2001) - Rated 22 Sep 2018
100 Misery (1990) - Rated 22 Sep 2018
100 Pretty Woman (1990) - Rated 22 Sep 2018