Jumbso

jumbso
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 07 Feb 2020
95 97% Zodiac (2007) - Rated 07 Feb 2020
85 65% Se7en (1995) - Rated 07 Feb 2020
75 38% Clueless (1995) - Rated 07 Feb 2020
3% Billy Madison (1995) - Rated 07 Feb 2020
60 26% Saved! (2004) - Rated 07 Feb 2020
90 82% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Feb 2020
80 51% 21 Jump Street (2012) - Rated 07 Feb 2020
90 82% Arrival (2016) - Rated 07 Feb 2020
30 21% Alice in Wonderland (2010) - Rated 07 Feb 2020