jumil

jumil
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2022
Location: Aguascalientes, Aguascalientes, Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 66% Molly's Game (2017) - Rated 31 Jan 2022
80 30% Alita: Battle Angel (2019) - Rated 31 Jan 2022
75 24% Minari (2020) - Rated 31 Jan 2022
89 66% The King (2019) - Rated 31 Jan 2022
92 85% Gladiator (2000) - Rated 31 Jan 2022
100 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 Jan 2022
97 97% Inception (2010) - Rated 31 Jan 2022
85 45% Jojo Rabbit (2019) - Rated 31 Jan 2022
96 95% Hunter x Hunter (2011) - Rated 31 Jan 2022
88 61% Temple Grandin (2010) - Rated 31 Jan 2022