junana

junana
Movie Buff - 345 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 09 Jan 2015
70 45% The Imposter (2012) - Rated 09 Jan 2015
70 45% Ted (2012) - Rated 09 Jan 2015
74 67% King Kong (2005) - Rated 09 Jan 2015
70 45% The Saint (1997) - Rated 09 Jan 2015
72 64% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 09 Jan 2015
70 45% The Book of Eli (2010) - Rated 09 Jan 2015
78 82% Jack Reacher (2012) - Rated 09 Jan 2015
69 28% Deep Blue Sea (1999) - Rated 09 Jan 2015
80 88% Collateral (2004) - Rated 09 Jan 2015