Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
juniorslater

Movie Buff - 186 Film Ratings

Member Since: Jan 23, 2018

Location: Brazil

more Recent Ratings
Check out juniorslater's...
95 98% Stand by Me (1986) - Jan 29, 2018
75 46% Band of Brothers (2001) - Jan 23, 2018
80 61% Jumanji (1995) - Jan 23, 2018
80 61% Captain America: Civil War (2016) - Jan 23, 2018
80 61% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 23, 2018
80 61% Life of Pi (2012) - Jan 23, 2018
60 13% Road Trip (2000) - Jan 23, 2018
65 22% Blade (1998) - Jan 23, 2018
75 46% Ghostbusters (1984) - Jan 23, 2018
70 34% The Kingdom (2007) - Jan 23, 2018