juniper411

juniper411
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 5% The Seven Deadly Sins (2014) - Rated 25 Sep 2021
90 75% Psycho-Pass (2012) - Rated 25 Sep 2021
85 50% Attack on Titan (2013) - Rated 25 Sep 2021
85 50% Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) - Rated 25 Sep 2021
83 30% Kimetsu no Yaiba (2019) - Rated 25 Sep 2021
90 75% Boruto: Naruto Next Generations (2017) - Rated 25 Sep 2021
90 75% Naruto: Shippûden (2007) - Rated 25 Sep 2021
83 30% Naruto (2002) - Rated 25 Sep 2021
80 15% My Hero Academia (2016) - Rated 25 Sep 2021
95 95% Jujutsu Kaisen (2020) - Rated 25 Sep 2021