junk212704

junk212704
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2021
Location: New York, NY, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 4% The Lego Movie (2014) - Rated 18 Dec 2021
99 81% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 18 Dec 2021
99 81% Michael Clayton (2007) - Rated 18 Dec 2021
99 81% The Great Gatsby (2013) - Rated 18 Dec 2021
97 60% The Big Short (2015) - Rated 18 Dec 2021
93 24% The Imitation Game (2014) - Rated 18 Dec 2021
94 28% Rat Race (2001) - Rated 18 Dec 2021
99 81% 21 (2008) - Rated 18 Dec 2021
98 69% Moneyball (2011) - Rated 18 Dec 2021
97 60% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 18 Dec 2021