jusarah29

jusarah29
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2019
Location: Brazil
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

10 Hotel Transylvania (2012) - Rated 18 Jan 2019
100 I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 18 Jan 2019
100 House of Wax (2005) - Rated 18 Jan 2019
100 A Walk to Remember (2002) - Rated 18 Jan 2019
50 Ghost (1990) - Rated 18 Jan 2019
100 Don't Breathe (2016) - Rated 18 Jan 2019
9 30 Days of Night (2007) - Rated 18 Jan 2019
10 Disturbia (2007) - Rated 18 Jan 2019
9 Inception (2010) - Rated 18 Jan 2019
10 When a Stranger Calls (2006) - Rated 18 Jan 2019