jusched

jusched
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 02 Oct 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 15% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 02 Oct 2016
86 50% Inglourious Basterds (2009) - Rated 02 Oct 2016
85 40% The Sixth Sense (1999) - Rated 02 Oct 2016
100 90% Full Metal Jacket (1987) - Rated 02 Oct 2016
75 9% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 02 Oct 2016
95 75% American Beauty (1999) - Rated 02 Oct 2016
100 90% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 02 Oct 2016
82 28% K-PAX (2001) - Rated 02 Oct 2016
82 28% Sicario (2015) - Rated 02 Oct 2016
95 75% Empire of the Sun (1987) - Rated 02 Oct 2016