justTV

justtv
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

29 7% Vikings (2013) - Rated 24 Aug 2018
74 18% Godless (2017) - Rated 24 Aug 2018
83 34% Feud (2017) - Rated 24 Aug 2018
87 50% The Crown (2016) - Rated 24 Aug 2018
81 28% Master of None (2015) - Rated 24 Aug 2018
79 23% Better Things (2016) - Rated 24 Aug 2018
89 76% Better Call Saul (2015) - Rated 24 Aug 2018
10 2% Iron Fist (2017) - Rated 24 Aug 2018
40 13% iZombie (2015) - Rated 24 Aug 2018
89 76% Crazy Ex-Girlfriend (2015) - Rated 24 Aug 2018