justatest1

justatest1
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 62% City of God (2002) - Rated 01 Mar 2016
65 8% Meet the Spartans (2008) - Rated 01 Mar 2016
88 53% Gravity (2013) - Rated 01 Mar 2016
45 6% Batman Forever (1995) - Rated 01 Mar 2016
97 92% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 01 Mar 2016
34 6% The Lone Ranger (2013) - Rated 01 Mar 2016
86 48% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 01 Mar 2016
70 9% Stuart Little (1999) - Rated 01 Mar 2016
95 84% 300 (2007) - Rated 01 Mar 2016
75 12% Jupiter Ascending (2015) - Rated 01 Mar 2016