justinvan

justinvan
Movie Buff - 364 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 13% Cruel Intentions (1999) - Rated 07 Sep 2015
75 75% October Sky (1999) - Rated 07 Sep 2015
55 5% Gremlins (1984) - Rated 07 Sep 2015
50 3% Bedazzled (2000) - Rated 07 Sep 2015
60 13% Class Act (1992) - Rated 07 Sep 2015
68 38% It's Pat (1994) - Rated 07 Sep 2015
60 13% Godzilla (1998) - Rated 07 Sep 2015
70 54% Sin City (2005) - Rated 07 Sep 2015
60 13% Lady and the Tramp (1955) - Rated 07 Sep 2015
75 75% Alice in Wonderland (1951) - Rated 07 Sep 2015